Necati Erkmen: "Çok iyi mücadele ettik"

Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile golsüz berabere kalan Kasımpaşa’nın Teknik Sorumlusu Necati Erkmen, Trabzonspor gibi değerli bir rakipten berabere kalıp 1 puan almanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Necati Erkmen: "Çok iyi mücadele ettik"
10 Ekim 2022 - 23:27
Necati Erkmen: "Çok iyi mücadele ettik", Halk24.com sayfamıza gelen son dakika haber olan: Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile golsüz berabere kalan Kasımpaşa’nın Teknik Sorumlusu Necati Erkmen, Trabzonspor gibi değerli bir rakipten berabere kalıp 1 puan almanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
Golsüz berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Kasımpaşa Teknik Sorumlusu Necati Erkmen, ilk beraberliklerini aldıklarını belirterek, "Geçtiğimiz hafta kazanmıştık. Trabzonspor gibi değerli bir rakipten berabere kalıp 1 puan almak mutlu etti" dedi.
Trabzonspor karşısında öne geçecek pozisyon da bulduklarını belirten Erkmen, "65. dakikada yakaladığımız pozisyonda biraz dikkatli olsak farklı konuma maçı getirebilirdik. Rakibimiz de pozisyonlar buldu. Oyuncularımız, 1. dakikadan son dakikaya kadar konsantrasyonu asla düşürmediler. Çok iyi mücadele ettik. Hedeflerimizden biri olan 1 puanı aldık. Bu puan ileride bizi farklı yere getirebilir. Oyuncu kardeşlerimize vermiş oldukları mücadeleden dolayı teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Açıklaması yapılıp, Necati Erkmen: "Çok iyi mücadele ettik" başlıklı haberin ajansdan gelen bilgiler doğrultusunda açıkladık. Farklı Benzer haberleri de okumak için aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum